RoofIzol:) ЯКІСТЬ - ПРАВИЛО, ЦІНА ВИКЛЮЧЕННЯ !!!

Металочерепиця, металопрофіль, профнастил, бітумна черепиця. Також все, що стосується жестяних виробів власного виробництва: ковпаки, парапети, відливи, димникі, добірні елементи покрівлі, ковзани, капельник, торцеві планки, снігоутримувачі, планка.

Область пошуку:
RoofIzol:) ЯКІСТЬ - ПРАВИЛО, ЦІНА ВИКЛЮЧЕННЯ !!!
Мерефа, г. Мерефа, ул. Днепропетровская, 192

Про нас

Компанія «ROOFIZOL» успішно працює на ринку продажів: покрівельних і фасадних матеріалів, а так само має власне виробництво де виготовляються будь-які вироби з тонколистового металу.

 

Виготовлення виробів з жерсті, а також продаж фасадно-покрівельних матеріалів проводиться у стислі терміни, будь-якому обсязі і за низькими цінами. Працюючи на ринку фасадно-покрівельних матеріалів, ми придбали величезний досвід, що дозволяє підходити до кожного об'єкту індивідуально. Готові запропонувати вам - замір об'єкту , складання кошторису , поставка матеріалів на об'єкт, монтаж покрівлі, авторський нагляд і не тільки. При будівництві покрівлі необхідно правильно вибрати покрівельний матеріал і комплектуючі елементи. У першу чергу визначитеся, яка повинна бути Ваша покрівля: довговічна, невибаглива у догляді, креативна або більше традиційна? Що стосується матеріалів, то вони зобов'язані бути водостійкими, міцними, надійними, термостійкими і морозостійкими. Вибравши покрівельні матеріали в нашій компанії, Ви отримаєте не упереджену консультацію про якість матеріалу, оперативне виконання і доставку замовлення , бездоганний монтаж і надійне комплексне обслуговування.

Пропонуємо до Вашого розгляду бляшані вироби будь-якої складності власного виробництва, що істотно знижує собівартість виробу. Добірні елементи , відлив віконний і забору, капельник, димники, ковпак і парапет для забору, водостічна система , коник покрівельний, торцева планка , планка примикання, і багато іншого. Вироби з жесті виготовляються за типовими розмірами і розмірами замовника. Використовуваний матеріал - сталь оцинкована і оцинкована з полімерним покриттям по гамі RAL .

 

Конкурентні переваги компанії:

Власне виробництво жерстяних виробів, що дозволяє здешевити комплектацію покрівлі добірними елементами, водостоком, комплектуючими високої якості, власного виробництва !!!

Товари / Послуги:

Всі покрівельні матеріали: металочерепиця, металлопрофель, профнастил, бімтумная черепиця і т. Д. Так само все, що стосується бляшаних виробів власного виробництва: ковпаки, парапети, відливи, димникі, добірні елементи покрівлі, ковзани, Капельник, торцеві планки, снегодержателі, планка паркану, евроштакетнік і т. д.

Місто:

Мерефа, Харківська область

Адреса компанії:

г. Мерефа, ул. Днепропетровская, 192

Телефон:

Дата заснування:

2009